vesti24.mk

Tag : озборување

ЗАБАВА

Запомнете ја, изговорете ја: Ова е единствената реченица која може да им стави крај на сите озборувања

admin
Сите сме чуле реченици од типот „Виде ли што таа носеше вчера?“, „Слушнав дека раскинале“, „Знаеш дека тој всушност бил вработен преку врски?“. И на...
ЗАБАВА

Славица повторно стана ХИТ на утринска: Јас само чекам љубов да водам со љубовникот додека мажот не е тука, а тој не го бива (ВИДЕО)

admin
Во една утринска емисија на телевизија Алфа како и вообичаено граѓаните имаа можност да дебатираа, а овој пат на темата „Озборување“. Во емисијата се јави...
ЗАБАВА

Ова прашање со сигурност ќе го прекине озборувањето: Дали сте доволно храбри да го поставите?

admin
Озборувањето на луѓето и ширењето гласини не носи ништо добро, а ѝ наштетува на личноста која ги кажува тие работи. Без оглед на тоа дали...