vesti24.mk

Tag : ознаки

ЗАБАВА

Бидете внимателни пред Велигден: Што значат ознаките на јајцата?

admin
Внимавајте при пазарењето на јајца, особено сега пред Велигден. Важно е да ги знаете ознаките на јајцата, а уште поважно е да купувате од проверени...