vesti24.mk

Tag : око

ЗАБАВА

Отишла на очен лекар, па се шокирала: Имала 500 дупчиња на рожницата, поради нешто кое го правиме сите – ова нека ви биде лекција!

admin
Приказната за девојката Чен (25) од Тајван би можела да биде добра лекција за сите кои повеќе време минуваат покрај екраните на мобилните телефони. Поради...
ЗАБАВА

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ФОТО: Сакала да има уникатна тетоважа, а си направи пекол и се бори да го спаси окото

admin
Канадската манекенка и модел Кет Галингер го изгубила видот на десното око поради тоа што пред неколку месеци решила да го тетовира. Кет пред неколку...