vesti24.mk

Tag : октомври

ЗАБАВА ХОРОСКОП

За овие хороскопски знаци крајот на октомври ќе донесе голема среќа

admin
За овие четири хороскопски знаци до крајот на октомври следува голема среќа. Овен Вашиот љубовен и друштвен живот овој месец ќе процветаат. Би можеле да...
ЗАБАВА

Интересни факти за луѓето родени во октомври

admin
Луѓето родени во октомври се многу романтични, но и многу одговорни и вредни луѓе. Еве интересни факти за луѓето родени овој месец. Тие имаат спортски дух Како...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Голем детален хороскоп за Октомври: Проверете што ви носат ѕвездите овој месец

admin
Бик Љубов Најважната лекција која ќе ја научите во текот на октомври е тоа дека љубовта не е секогаш слатка и безгрижна. Ќе имате многу...
ЗАБАВА

Октомври ќе биде екстремно топол

admin
Ако се остварат долгорочните прогнози на метеоролозите, просечната температура до крајот на 2018 година, како и средната температура за целата година ќе биде највисока во историјата Натпросечно...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Пари од сите страни, успех на работа, нови шанси: Овие хороскопски знаци ќе се збогатат во октомври

admin
БЛИЗНАЦИ На 13 октомври планетите може да донесат вложување на поголема енергија да ги задржите односите хармонични, или пак едноставно нервозни ситуации поради други луѓе....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Нов месец, нови работни и љубовни предизвици: Еве што ги чека сите хороскопски знаци во октомври

admin
Оваа недела завршува месецот септември и веќе од почетокот на наредната не` очекува нов месец, нови работни и љубовни предизвици. Еве што ги чека припадниците...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Голем мeсечен хороскоп за Октомври – Многу пари за лавовите, биковите да бидат внимателни

admin
ОВЕН (21.03 – 20.04) Други луѓе и многу обврски поврзани со нив ве очекуваат во текот на овој месец. Оние со деца, ќе се занимаваат...