vesti24.mk

Tag : Олга Зинчева

ЗАБАВА

Тргнете го телефонот додека спиете, еве каков ризик ви носи ако е во ваша близина

admin
Рускиот експерт, невролог Олга Зинчева, тврди дека мобилниот телефон не треба да се чува во близина на главата. Како што истакна таа за руските медиуми,...