vesti24.mk

Tag : Олександар Романович Онишенко

ЗАБАВА

(ФОТО) Мелита се омажи за украински тајкун 25 години постар од неа!

Ferad Aruc
Вистина е, се чувствувам како во бајка, среќна сум и заљубена. Сопругот и јас се запознавме пред неколку месеци, меѓутоа самиот чин на венчавката се...