vesti24.mk

Tag : Оливер Мелор

ЗАБАВА

Роналдо испраќал непристојни пораки на секси модел, се додека не дознал кој и е свршеник

Ferad Aruc
Иако неодамна стана татко, и тоа на три деца, а има уште еден поголем син, славниот фудбалер Кристијано Роналдо, се чини, има проблеми со моногамијата....