vesti24.mk

Tag : Оливиер Мартинез

Uncategorized ЗАБАВА

Хали Бери сè уште не е официјално разведена, а веќе го завела познатиот холивудски актер

admin
Според пишувањата на американските медиуми, познатата актерка Хали Бери “запливала” во емотивна романса со Кијану Ривс. Иако Бери и Ривс се познаваат веќе со години,...