vesti24.mk

Tag : Оливија ди Хавиленд

ЗАБАВА

Како изгледале во младоста филмските ѕвезди постари од 90 години

admin
Некои филмските ѕвезди имаат преку 90 години, а и понатаму снимаат филмови и ја привлекуваат публиката во кино салите. Кирк Даглас, на пример, има 100...