vesti24.mk

Tag : Оливија Кулпо

ЗАБАВА

Вака се храни најпривлечната жена на светот: Оливија Кулпо има тело од соништата благодарение на ова мени

admin
Поранешната мисица Оливија Кулпо привлекува големо внимание со својот изглед, како кај мажите така и кај жените. Нејзината совршена фигура е сон на многу дами,...
ЗАБАВА

Овој спортист го “украде” срцето на една од најубавите жени на светот

Ferad Aruc
Поранешната Мис на Америка, Оливија Кулпо е две години во врска со играчот на американски фудбал, Дени Амендолa. Неодамна таа присуствуваше на одлучувачки натпревар каде...