vesti24.mk

Tag : Олимпик Лион

Uncategorized

Мурињо: Најважниот натпревар во историјата на Јунајтед

admin
Жозе Мурињо, менаџерот на Манчестер јунајтед, изјави дека претстојниот реванш-натпревар од полуфиналето на Лигата на Европа против Селта е најважен во клупската историја. Во првиот...