vesti24.mk

Tag : олтар

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Не се толку површни колку што мислевте: Еве кои 2 причини ги наведуваат мажите да мислат на застанување пред олтар

admin
Со децении, ние сме навикнати на „воспоставени приказни“ за машките емоции, нескршливите срца и бракот до кој можат да доведат години, луда заљубеност или очекувања....
ЗАБАВА

Му се одмаздила пред олтарот: Наместо предбрачни завети, ги читала прељубничките пораки на свршеникот

admin
Откако застанала пред олтарот, една Американка, наместо најавените предбрачни завети, почнала да ги чита прељубничките интернет-пораки на својот несуден сопруг. Девојката ја добила преписката сосем...
ЗАБАВА

Момчето ја остави пред да го каже судбоносното „ДА“: Нејзиниот живот стана неверојатна приказна

admin
Облечена во венчален фустан, Американката Кејти Колинс стоеше пред олтарот и го чекаше својот младоженец, но тој никогаш не се појави. Нејзината долгогодишна љубов ја...