vesti24.mk

Tag : омега -3

ЗАБАВА

Еве кој витамин е клучен за помагање кај старите лица против корона-зараза

admin
Редовното внесување на витамин Д и омега-3 киселини го зајакнува имунолошкиот систем кај постарите луѓе, до тој степен што може да им помогне да не...