vesti24.mk

Tag : омекнувач за алишта

ЗАБАВА

Кога ги перете овие материјали не користете омекнувач, алиштата така се уништуваат

admin
Најголем дел од луѓето не ја прескокнуваат употребата на омекнувачот за време на перењето алишта, но интересно е што кај некои материјали тоа може да...