vesti24.mk

Tag : омер дефне

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Излезе првиот видеотизер од филмот на Омер и Дефне

admin
На 10 ноември во Турција ќе се прикажува премиерата на филмот „Те молам не оди“, со турската актерска двојка Бариш Ардуч и Елцин Сангу. Актерите...