vesti24.mk

Tag : Омер и дефне

Uncategorized

Мајката на Дефне ја видовте, а еве како изгледаат родителите на Омер! (ФОТО)

admin
Неодамна  имавте можност да погледнете како изгледа мајката на главната хериона Дефне, од хит серијата „Изнајмена љубов“. За разлика од својата колешка Елцин Сангу, актерот...