vesti24.mk

Tag : омер

ЗАБАВА

(ВИДЕО) Излезе првиот видеотизер од филмот на Омер и Дефне

admin
На 10 ноември во Турција ќе се прикажува премиерата на филмот „Те молам не оди“, со турската актерска двојка Бариш Ардуч и Елцин Сангу. Актерите...
Uncategorized

Мајката на Дефне ја видовте, а еве како изгледаат родителите на Омер! (ФОТО)

admin
Неодамна  имавте можност да погледнете како изгледа мајката на главната хериона Дефне, од хит серијата „Изнајмена љубов“. За разлика од својата колешка Елцин Сангу, актерот...