vesti24.mk

Tag : онлајн нарачки

ЗАБАВА

Нарачал панталони онлајн, му пристигнало нешто сосема друго – овој човек се шокирал кога го отворил пакетот (ФОТО)

admin
Жените понекогаш купуваат бескрупулозно или се премногу лековерни кога купуваат преку Интернет. Сепак, според сите извештаи, мажите не се ништо подобри. Најурнебесното интернет купување, кој...