vesti24.mk

Tag : опаѓање на коса

ЗАБАВА

Испукани усни, опаѓање на коса, осип на лице: Промените на кожата укажуваат на недостаток на овие витамини

admin
Кожата, како најголем човечки орган, честопати може да укаже на здравствени проблеми и пораки што ни ги испраќа телото преку мали знаци. Ако забележите одредени...