vesti24.mk

Tag : Опел Астра

ЗАБАВА

Жител на Сплит доби несекојдневна „порака“ на својот автомобил

admin
Жител на хрватскиот град Сплит, бил вџашен кога одејќи на работа го затекнал неговиот автомобил марка „Опел Астра“ излепен со хигинески влошки. Фотографијата на автомобилот...
ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Нова распродажба на УЈП: Се продаваат автомобили за 1.000 еур

admin
Управата за јавни приходи на 30. јуни ќе одржи јавна аукција и комерцијална продажба на предмети запленети од даночни обврзници. На продажба се нудат Форд...