vesti24.mk

Tag : опел вектра

ВЕСТИ

Со „Опел Вектра“ удрил во полицаец- кога ќе прочитате што пронашле во возилото се ќе ви стане јасно

admin
Утринава десет минути по полноќ на ул.„515“ во Скопје, патничко возило „Опел Вектра“ удрило во полициски службеник, во пределот на ногата, кој преземал службени дејствија,...