vesti24.mk

Tag : оперативен зафат

ВЕСТИ

СКАНДАЛ: Филипче со телефон во рака и без заштитна медицинска опрема во операциона сала! (ВИДЕО)

admin
На социјалните мрежи се појави видео од оперативен зафат каде што во операционата сала присутен е и министерот за здравство Венко Филипче. Како што можи...