vesti24.mk

Tag : Опожарен

ВЕСТИ

Опожарен домот на 52-годишен жител од Тработивиште

admin
Пожар избувна претпладнево во куќата на 52-годишниот Ѓорѓи Марков од селото Тработивиште. Екипи од Територијалната противпожарна единица од Делчево веднаш по дојавата се упатиле на...