vesti24.mk

Tag : оптштина Гостивар

МАКЕДОНИЈА

(ВИДЕО) Таравари: Ден пред гласањето на Советот во Гостивар, Спасовски беше во градот и се закануваше на советниците

Ferad Aruc
Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, еден ден пред да се гласа Советот на општината, бил во градот и им се заканувал и уценувал дел...