vesti24.mk

Tag : општина илинден

ВЕСТИ

Стојановски: Општина Илинден нема долгови, ние пријавивме обврски и врз основа на истите добивме средства

admin
Градоначалникот на општина Илинден Жика Стојановски во денешното гостување на Телма телевизија истакна дека во однос на распределбата на средства од страна на централната власт,...