vesti24.mk

Tag : општина кисела вода

ВЕСТИ

„Филип Темелковски е Царот на урбаниот хаос и урбаната мафија во Скопје“

admin
Филип Темелковски е „Царот на урбаниот хаос и урбаната мафија во Скопје“, ова денеска преку статус на Фејсбук го објавува претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ОК Кисела...
ВЕСТИ

ФОТО: Среде Кисела Вода се дрогираат, жителите на нозе

admin
Жителите на Кисела Вода со денови го изразуваат револтот пред Центарот за зaвиcности, а судејќи според фотографиите, имаат и за што да протестираат. Тие како...