vesti24.mk

Tag : општина лозово

ВЕСТИ

Бремена жена избркана од работа во општина: Нејзината сестра со исповед за КУРИР

admin
Виолета Спасов Колева до вчера вработена во општина Лозово со стаж од 14 години како раководител на одделот за финансии, која воедно е и бремена...