vesti24.mk

Tag : општина пласница

ВЕСТИ

Завршија и изборите во Пласница- еве кој победи таму

admin
Алија Јахоски, кандидатот за градоначалник на Пласница прогласи победа на денешните локални избори. Пред изборниот штаб на партијата, каде беше придружуван од неговиот сопартијец од...