vesti24.mk

Tag : оргија

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

“Присуствував на масовни оргии, тие сцени и мириси никогаш нема да ги заборавам”

Ferad Aruc
Новинарот Ричард Инес пред десет години присуствувал на оргии и вели дека тоа доживување никогаш нема да го заборави. Тој своето искуство го опишал за...
ВЕСТИ СВЕТ

Специјалци во Украина упаднале на оргија: Влетале меѓу голите студенти (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Специјалци вооружени „до заби“ упаднале на една свингерска забава која што се одржувала во викендичка недалеку од Минск во Украина, при што биле уапсени 52...