vesti24.mk

Tag : оскари

ЗАБАВА

Македонија најпребарувана локација на Гугл поврзана со Оскарите

admin
Македонија е најпребарувана локација поврзана на наградите Оскар во моментов на Гугл, што се должи на „Медена земја“, кој е номиниран во две категории. -Македонија,...
Uncategorized

Нејзините облини “убиваат”: Манекенката со својот изглед повторно ги предизвика фоторепортерите

Ferad Aruc
Таа е една и единствена, а кога станува збор за истакнување на облини се знае дека се зборува за Ешли Грахам. Плус сајз моделот се...
ЗАБАВА

Блам на Оскарите: Тргна на маскембал па заврши на Оскарите, фустанот чини над 4 милиони долари, а изгледа како грд кристален лустер

Ferad Aruc
Селма Хајек (51) на 90. доделување на Оскарите се појави во најскапиот, но и најгрдиот фустан, според стилистите. Александро Микеле е „виновникот“ поради когo актерката...
ЗАБАВА

Ова е најголемата катастрофа на Оскарите – актерката се појави облечена!

Ferad Aruc
Нејзиниот необичен и чуден стил на облекување не беа оправдување за грешката која ја направи со стилот на оскарите. Актерката Патриша носеше на фустанот со...