vesti24.mk

Tag : ослабел

ЗАБАВА

Имал 200 килограми, сопругата го оставила бидејќи не можел да има секс: Денес е згоден фраер кој ги излудува девојките (ФОТО)

admin
38-годишниот Стивен Ринго, софтверски инженер, ја започнал својата битка против вишокот килограми, бидејќи истите му го уништиле бракот. Имено, тој едноставно бил преголем за да...