vesti24.mk

Tag : Основниот суд

МАКЕДОНИЈА

Украдена му е ташната на судијата Владимир Туфегџиќ, преку Фејсбук ги бара документите од неа

admin
Судијата од Основниот суд Скопје 1 Владимир Туфегџиќ, преку својот Фејсбук профил објави дека му е украдена црна ташна со документи. Тој напиша дека не...