vesti24.mk

Tag : Остов

ЖИВОТ ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Островот на оргии: Во новата реклама ветуваат оргии со 60 девојки и исполнување на сите фантазии

Ferad Aruc
Објавено е новото промотивно видео кое прикажува што можат да очекуваат туристите кои ќе се одлучат да ја посетат четиридневната забава наречена “Sex Island Holiday”....
СВЕТ

Советник на Ердоган со закани кон Ципрас: Ако стапне на островот Имија ќе му ги скршиме рацете и нозете

Ferad Aruc
Тензиите за неколку острови во Егејско море, меѓу Грција и Турција продолжуваат да растат. Советникот на турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган, Јигит Булут изјави дека...