vesti24.mk

Tag : остриги

ЗАБАВА

Доволно е 100 грама од оваа храна за да спречите срцев удар

admin
Срцевиот удар е една од водечките причини за смрт во светот. Таа е предизвикана од нарушување на циркулацијата на крвта во коронарните артерии, кои снабдуваат...