vesti24.mk

Tag : ОУ Гоце Делчев

ВЕСТИ

Во ОУ „Гоце Делчев“ заразена наставничка, 17 деца во изолација следат онлајн-настава

admin
Министерката за образование и наука Мила Царовска потврди дека наставничка на деца од прво до трето одделение во ОУ „Гоце Делчев“ во Скопје е позитивна...