vesti24.mk

Tag : очекувања

ЗАБАВА

Што навистина мислат жените кога зборуваат дека сакаат џентлмен?

admin
Немаме нерално високи очекувања. Навистина не. Кога ќе чуете како зборуваме дека сакаме господин, можеби мажите си замислуваат дека сакаме добро облечен човек со моќ...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Денешен хороскоп- не грижете се платата ќе ги надмине очекувањата

admin
ОВЕН РАБОТА: Не потпирајте се многу на другите, туку само на себеси и на сопствената истрајност. Позицијата во која се наоѓате е подобра отколку што...