vesti24.mk

Tag : ојо тетово

ВЕСТИ

Покрената постапка против 31-годишен жител на Порој кај кого биле пронајдени кокаин и марихуана

admin
Постапувајќи по поднесена кривична пријава, Основното јавно обвинителство Тетово донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 31-годишен жител на Порој за кого постои основано сомнение...