vesti24.mk

Tag : Павле Богоески

ВЕСТИ

Богоески: Подобро ќе беше Заев да присуствува на инаугурацијата

admin
Пратеникот Панчо Минов изјави дека треба да се промени протоколот за присуство и претседателот на најголемата опозициска партија Христијан Мицкоски требаше да биде поканет и...