vesti24.mk

Tag : пазарење

ЗАБАВА

Внимавајте кога пазарите- купила карфиол, а во него го нашла својот најголем кошмар (ФОТО)

admin
Една жена отишла на пазар да си купи карфиол. Но, освен зеленчукот дома си донела и нешто друго- тоа било нејзиниот кошмар. Кога сакала да...
ЗАБАВА

Ова се вашите права: Што треба да знаете доколку не сте задоволни од купениот производ?

admin
Граѓаните купуваат различни видови производи, без разлика дали станува збор за прехранбени производи или пак примамени како резултат на попустите најчесто купуваат технички производи или...