vesti24.mk

Tag : Пазриз

Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

(ВИДЕО) Зошто детето што висеше од зграда во Париз го спаси емигрантот, а не човекот што го држеше?

admin
Светот го обиколи приказната за младиот емигрант од Мали што спаси дете во Париз. Пред два дена 22-годишниот Мамуду Гасама се искачи по балконите на...