vesti24.mk

Tag : пакување

ЗАБАВА

Најкорисни совети пред да заминете на одмор: Како најлесно и најдобро да се спакувате?

admin
Доколку тргнувате на летување, а не сакате да губите време стоејќи пред плакарот и мислејќи што да понесете и како да се спакувате, тогаш овие...