vesti24.mk

Tag : палка

ЗАБАВА

Видео кое ќе ги вознемири мажите: Дозна дека ја изневерува, зема палка и реши да се одмазди на автомобилот

admin
На интернет се појави снимка од жена која дознала дека нејзиниот маж имал афера па одлучила да му се одмазди. Меѓутоа не била свесна дека...