vesti24.mk

Tag : Пало Алто

СВЕТ

(ФОТО) Фотографијата која Марк Закерберг не сака да ја видите

Ferad Aruc
Фотографот кој го фотографирал Марк Закерберг на улица, тврди дека од оваа компанија го обвиниле за повреда на приватноста на нивниот основач и претседател. Фоторепортерот...