vesti24.mk

Tag : памела андерсон

ЗАБАВА

(ФОТО+18) Памела Андерсон оди во историјата, Џесика е секс-симболот на оваа ера!

Ivana
Канадската актерка и секс симбол Памела Андерсон успеа да постави своевиден рекорд, појавувајќи се во списанието „Playboy“ цели 14 пати. За првпат ѕвездата од „Спасувачи...
ЗАБАВА

Хефнер лежеше на кревет со 7 голи девојки, ме чекаа да почне сексот! Памела ги опиша оргиите во „Плејбој“ вилата на Хефнер

Ferad Aruc
Некогашната Плејбој зајачица Памела Андерсон во емисијата на Пирс Морган открила сочни детали од оргиите кои правеле во вилата на Хју Хефнер. – Во средината...
ЗАБАВА

Иако е помлад 18 години од неа, познатиот фудбалер од клубот “Марсеј” во врска со Памела Андерсон

Ferad Aruc
Најпознатата спасителка на плажа, Памела Андерсон конечно пронајде нова љубов. Минатата година на филмскиот фестивал во Кан, Памела се запозна со фудбалерот на клубот “Марсеј”,...
ЗАБАВА

Ги покажала атрибутите на 50 години: Памела облекла црно боди и мрежести чорапи и ги оставила сите без здив

Ferad Aruc
50-годишната актерка Памела Андерсон, гостувајќи кај магионичарот Ханс Клок во емисијата “Куќа на мистериите”, облекла секси црн костим кој ги истакнал нејзините атрибути. Некогашната ѕвезда...
ЗАБАВА

Памела Андерсон повторно опасно заведува

Ferad Aruc
Памела Андерсон повторно ни покажува дека нејзината сензуалност не познава години и граници. Таа соработувала со познатиот бренд за долна облека, Коко де Мер. Некогашната...