vesti24.mk

Tag : Папата Јован XVII

ЗАБАВА

Непознати факти за Папите: Папата Јован XVII умрел за време на с*кс со мажена жена

admin
Ватикан отсекогаш знаел да фасцинира со својата незвисност, богатство, но најмногу со своите тајни.Ова се неколку интересни факти за Папите кои досега не сте ги...