vesti24.mk

Tag : папучи

ЗАБАВА

Внимавајте при изборот на влечки за дома, не се толку добри за вас како што мислите

admin
Симптомите на артритис, како што се болки и отоци на зглобовите на рацете и нозете, може да се влошат и засилат поради носењето домашни влечки....
ЗАБАВА

Уште една загатка која ги полуди сите: Каква боја се овие папучи? (ФОТО)

admin
Пред неколку ходини хит на Интернет беше фустанот за чија боја се водеа жестоки дебати на социјалните мрежи. Сега, зборуваме за овие папучи. Погледнете и...