vesti24.mk

Tag : параглајдинг

ЗАБАВА

(ВИДЕО) На влакно од смртта: Инструкторот заборавил да го врзе параглајдеристот

admin
Ова видео за два дена беше прегледано огромен број на пати и сите се сложуваат во едно – дека од снимката ви се леди крвта....