vesti24.mk

Tag : париска модна недела

ЗАБАВА

Париска Недела на модата без ревии поради коронавирусот

admin
Првата Париска интернет-недела на модата почнува денеска – понеделник. Ова ќе биде прва од својот вид, поради корона-кризата. Париската висока мода и машките недели на...