vesti24.mk

Tag : парис хилтон

ЗАБАВА

Парис Хилтон со потресна исповед: Посакував да умрам и тоа поради јавниот секс

admin
Парис Хилтон доживеа доста непријатни моменти откако се појави јавно секс снимката со нејзиното момче Рико Фаломон во 2004 година. И покрај фактот дека ова...
ЗАБАВА

Се сменија улогите: Сега Парис Хилтон е копија на Ким Кардашијан

Ferad Aruc
Ким Кардашијан пред да стане светски позната, работеше како личен асистент за Парис Хилтон, но години подоцна улогите се сменија. Денес Ким ужива поголема популарност...
ЖИВОТ

Се верија Парис Хилтон и актерот Крис Зилка

Ferad Aruc
Богатата наследничка Парис Хилтон и актерот Крис Зилка се вериле изминатиот викенд, соопшти нејзината портпаролка. Зилка ја побарал за жена на скијачката патека во американското...