vesti24.mk

Tag : паричник

ЗАБАВА

Еве која боја на паричник ви е потребна според хороскопскиот знак- за секогаш тој да биде полн

admin
Ако сакате да ја привлечете позитивната енергија на финансиски план ви предлагаме да си купите паричник во една од 5-те фенг шуи бои. Најпрво проверете...
ЗАБАВА

Го чувате кондомот во паричник? Правите голема грешка и мора да престанете!

admin
Секогаш е добро кондомот да ни биде при рака, па вообичаено го чуваме во паричникот. Но, стручните лица предупредуваат дека така се губи квалитетот и...
ЗАБАВА

Бојата е важна: Која боја треба да биде вашиот паричник за да привлекувате повеќе пари?

admin
Според фенг шуи ако имате црвен паричник тоа значи дека имате добра енергија и го привлекувате богатството во вашиот живот. Каква боја е вашиот паричник?...
ЗАБАВА

Магнет за пари: Оваа боја на паричникот привлекува богатство

admin
Според фенг шуи ако имате црвен паричник тоа значи дека имате добра енергија и го привлекувате богатството во вашиот живот. Каква боја е вашиот паричник?...